top of page

Využijte moderní a efektivní formu prezentace. Díky reklamě ve výtahu se stanete nepřehlédnutelnými. Ať už jste menším živnostníkem či společností hledající originální způsob zviditelnění, nabízíme vám účinný marketingový nástroj, který vám v tom pomůže.

Staňte se součástí výtahů a nechte se přivolávat

Oslovení v pravou chvíli
Díky našemu panelu mají lidé během jízdy výtahem na co upřít svou pozornost. Čas v něm strávený je tak užitečně vyplněn informováním se o aktuálních událostech v okolí, zajímavých nabídkách místních firem, poptávkách či kulturních akcích.
Regionální cílení
V každé lokalitě vždy nabízíme inzerci minimálně v 50 výtazích a v jedné verzi plakátu. Při tomto počtu dosáhnete na cca 108 tisíc zhlédnutí za pouhý měsíc, přičemž toto číslo se může navýšit až zhruba o 20%, připočteme-li návštěvy těch, kteří v daných domech nebydlí. S reklamou ve výtahu máte skutečný přehled o tom, ke které skupině příjemců se dostane.
Každodenní viditelnost
Obyvatelé bytových domů užívají pohodlí jízdy výtahem minimálně 2x denně. Nezáleží na denní době či ročním období, náš panel je zkrátka viditelný a na dosah vždy, když je výtah v provozu. Na rozdíl od jiných forem prezentací, tu ve výtahu je nemožné přehlédnout. Budete doslova před očima.
Žádný spam
Nemusíte tisknout tisíce letáků, které lidé ve svých schránkách nechtějí a často končí v krabicích na chodbách – s námi účinně oslovíte všechny na jedinečném místě, elegantní a méně nákladnou formou. Své plakáty máme pod kontrolou od začátku do konce kampaní a díky tomu je navíc naše služba "eco-friendly".
Výhody

Jak to funguje?

Lokalita
Vyberte lokalitu, v níž chcete zahájit svou kampaň.
01
Formát
Zvolte formát vaší reklamy.
02
Kampaň
Naplánujte délku své kampaně a objednejte si inzerci.
03
Jak to funguje

Nejčastější dotazy k reklamě ve výtahu

 • Jaká je cenová nabídka za reklamu ve výtahu?
  Ceník se vždy liší podle počtu výtahů (ploch) v daných lokalitách a doby inzerce. V ceně je vždy zahrnut tisk + nabízíme zpracování grafického návrhu reklamy zcela zdarma s možností měsíční aktualizace. Konkrétní cenová nabídka dostupných formátů je vždy zobrazena u vybrané lokality.
 • Kde se informační panely nachází?
  Informační panely se nachází v bytových domech na sídlištích s nejfrekventovanějším počtem obyvatel. Vždy se inzeruje v min. 50 výtazích s dosahem přibližně na 4000 obyvatel, které s informačním panelem přijdou do styku každý den.
 • Mohu si vybrat konkrétní domy, v nichž chci inzerovat?
  Inzerce je pro danou lokalitu vždy jednotná, s jednou verzí plakátu (není-li lokalita rozdělena na části). Cena vždy zahrnuje všechny plochy dohromady a nelze tedy vaší reklamu zobrazit jen na některých plochách.
 • Jaké grafické podklady se použijí?
  Zašleme vám požadované parametry pro zpracování vlastního grafického podkladu nebo můžete využít námi zpracovanou grafiku zcela zdarma. ​
 • Co se stane s reklamou v případě vandalismu?
  Od začátku fungování této služby jsme se nepotkali s ničím, co by ohrozilo přístupnost reklamy. Naše informační panely jsou již přirozenou součástí bytových domů a jejich obyvatel, kterým každý měsíc přinášíme kromě inzertního obsahu také kulturní přehled a program místního kina. Dojde-li k poškození panelu, panel bude co nejdříve uveden do původního stavu.
 • Jak dlouho mohu inzerovat?
  Inzerce je minimálně na dobu 1 kalendářního měsíce. Čím delší doba inzerce je objednána, tím výhodnější je celková cena.
 • Jaký typ panelů je použit?
  Používáme kvalitní hliníkové clip rámy bezpečnostního typu. Plakáty formátu A3 či A2 jsou chráněny fólií.
FAQ

Typy kampaní

Náš informační panel se vždy skládá z jednotlivých kategorií zaměřených na specifický druh obsahu
(nabídky nemovitostí, zájezdů, zaměstnání, přehled společenských či sportovních událostí apod.).
Realitní kanceláře
Cestovní kanceláře
Společnosti a podnikatelé
Kulturní události
Sportovní události
Nabídky zaměstnání
Kampane

Lokality

Dostupnost našich služeb se snažíme neustále rozšiřovat jak v rámci již stávající lokality, tak o úplně nová města. 
Aktuálně nabízíme možnosti inzerce v Sokolově.
lokality
Ukazky

Ukázky informačních panelů

IMG_5067
IMG_5040
IMG_5133
IMG_5189
IMG_5072
IMG_5196
IMG_5140
FullSizeRender (3)
IMG_4970
IMG_5209
FullSizeRender (4)
stažený soubor
bottom of page