Využijte moderní a efektivní formu prezentace. Díky reklamě ve výtahu se stanete nepřehlédnutelnými. Ať už jste menším živnostníkem či společností hledající originální způsob zviditelnění, nabízíme vám účinný marketingový nástroj, který vám v tom pomůže.

Staňte se součástí výtahů a nechte se přivolávat

Oslovení v pravou chvíli
Díky našemu panelu mají lidé během jízdy výtahem na co upřít svou pozornost. Čas v něm strávený je tak užitečně vyplněn informováním se o aktuálních událostech v okolí, zajímavých nabídkách místních firem, poptávkách či kulturních akcích.
Regionální cílení
V každé lokalitě vždy nabízíme inzerci minimálně v 50 výtazích a v jedné verzi plakátu. Při tomto počtu dosáhnete na cca 108 tisíc zhlédnutí za pouhý měsíc, přičemž toto číslo se může navýšit až zhruba o 20%, připočteme-li návštěvy těch, kteří v daných domech nebydlí. S reklamou ve výtahu máte skutečný přehled o tom, ke které skupině příjemců se dostane.
Každodenní viditelnost
Obyvatelé bytových domů užívají pohodlí jízdy výtahem minimálně 2x denně. Nezáleží na denní době či ročním období, náš panel je zkrátka viditelný a na dosah vždy, když je výtah v provozu. Na rozdíl od jiných forem prezentací, tu ve výtahu je nemožné přehlédnout. Budete doslova před očima.
Žádný spam
Nemusíte tisknout tisíce letáků, které lidé ve svých schránkách nechtějí a často končí v krabicích na chodbách – s námi účinně oslovíte všechny na jedinečném místě, elegantní a méně nákladnou formou. Své plakáty máme pod kontrolou od začátku do konce kampaní a díky tomu je navíc naše služba "eco-friendly".
 

Jak to funguje?

Lokalita
Vyberte lokalitu, v níž chcete zahájit svou kampaň.
01
Formát
Zvolte formát vaší reklamy.
02
Kampaň
Naplánujte délku své kampaně a objednejte si inzerci.
03
 

Nejčastější dotazy k reklamě ve výtahu

Jaká je cenová nabídka za reklamu ve výtahu?


Ceník se vždy liší podle počtu výtahů (ploch) v daných lokalitách a doby inzerce. V ceně je vždy zahrnut tisk + nabízíme zpracování grafického návrhu reklamy zcela zdarma s možností měsíční aktualizace. Konkrétní cenová nabídka dostupných formátů je vždy zobrazena u vybrané lokality.
Kde se informační panely nachází?


Informační panely se nachází v bytových domech na sídlištích s nejfrekventovanějším počtem obyvatel. Vždy se inzeruje v min. 50 výtazích s dosahem přibližně na 4000 obyvatel, které s informačním panelem přijdou do styku každý den.
Jak dlouho mohu inzerovat?


Inzerce je minimálně na dobu 1 kalendářního měsíce. Čím delší doba inzerce je objednána, tím výhodnější je celková cena.
Jaké grafické podklady se použijí?


Zašleme vám požadované parametry pro zpracování vlastního grafického podkladu nebo můžete využít námi zpracovanou grafiku zcela zdarma.
Co se stane s reklamou v případě vandalismu?


Od začátku fungování této služby jsme se nepotkali s ničím, co by ohrozilo přístupnost reklamy. Naše informační panely jsou již přirozenou součástí bytových domů a jejich obyvatel, kterým každý měsíc přinášíme kromě inzertního obsahu také kulturní přehled a program místního kina. Dojde-li k poškození panelu, panel bude co nejdříve uveden do původního stavu.
Jaký typ panelů je použit?


Používáme kvalitní hliníkové clip rámy bezpečnostního typu. Plakáty formátu A3 či A2 jsou chráněny fólií.
Mohu si vybrat konkrétní domy, v nichž chci inzerovat?


Inzerce je pro danou lokalitu vždy jednotná, s jednou verzí plakátu (není-li lokalita rozdělena na části). Cena vždy zahrnuje všechny plochy dohromady a nelze tedy vaší reklamu zobrazit jen na některých plochách.

 

Typy kampaní

Náš informační panel se vždy skládá z jednotlivých kategorií zaměřených na specifický druh obsahu
(nabídky nemovitostí, zájezdů, zaměstnání, přehled společenských či sportovních událostí apod.).
Realitní kanceláře
Cestovní kanceláře
Společnosti a podnikatelé
Kulturní události
Sportovní události
Nabídky zaměstnání
 

Lokality

Dostupnost našich služeb se snažíme neustále rozšiřovat jak v rámci již stávající lokality, tak o úplně nová města. 
Aktuálně nabízíme možnosti inzerce v Sokolově.
 
 

Ukázky informačních panelů

IMG_5067
IMG_5040
IMG_5133
IMG_5189
IMG_5072
IMG_5196
IMG_5140
FullSizeRender (3)
IMG_4970
IMG_5209
FullSizeRender (4)
stažený soubor