Využijte moderní a efektivní formu prezentace. Díky reklamě ve výtahu se stanete nepřehlédnutelnými. Ať už jste menším živnostníkem či společností hledající originální způsob zviditelnění, nabízíme vám účinný marketingový nástroj, který vám v tom pomůže.

Staňte se součástí výtahů a nechte se přivolávat

Oslovení v pravou chvíli
Díky našemu panelu mají lidé během jízdy výtahem na co upřít svou pozornost. Čas v něm strávený je tak užitečně vyplněn informováním se o aktuálních událostech v okolí, zajímavých nabídkách místních firem, poptávkách či kulturních akcích.
Regionální cílení
V každé lokalitě vždy nabízíme inzerci minimálně v 50 výtazích a v jedné verzi plakátu. Při tomto počtu dosáhnete na cca 108 tisíc zhlédnutí za pouhý měsíc, přičemž toto číslo se může navýšit až zhruba o 20%, připočteme-li návštěvy těch, kteří v daných domech nebydlí. S reklamou ve výtahu máte skutečný přehled o tom, ke které skupině příjemců se dostane.
Každodenní viditelnost
Obyvatelé bytových domů užívají pohodlí jízdy výtahem minimálně 2x denně. Nezáleží na denní době či ročním období, náš panel je zkrátka viditelný a na dosah vždy, když je výtah v provozu. Na rozdíl od jiných forem prezentací, tu ve výtahu je nemožné přehlédnout. Budete doslova před očima.
Žádný spam
Nemusíte tisknout tisíce letáků, které lidé ve svých schránkách nechtějí a často končí v krabicích na chodbách – s námi účinně oslovíte všechny na jedinečném místě, elegantní a méně nákladnou formou. Své plakáty máme pod kontrolou od začátku do konce kampaní a díky tomu je navíc naše služba "eco-friendly".
 

Jak to funguje?

 

Nejčastější dotazy k reklamě ve výtahu

 

Typy kampaní

Náš informační panel se vždy skládá z jednotlivých kategorií zaměřených na specifický druh obsahu
(nabídky nemovitostí, zájezdů, zaměstnání, přehled společenských či sportovních událostí apod.).
 

Lokality

Dostupnost našich služeb se snažíme neustále rozšiřovat jak v rámci již stávající lokality, tak o úplně nová města. 
Aktuálně nabízíme možnosti inzerce v Sokolově.
 
 

Ukázky informačních panelů

Mapa stránek
Inzertní služby:
Provozovatel:
Petr Šneberk | IČO: 02875331
+420 602 677 481
  • Facebook
  • Instagram
Copyright © 2019 Rexlift.cz. Všechna práva vyhrazena.