top of page

SPOJUJEME PŘÍJEMNÉ S UŽITEČNÝM

ORIGINÁLNÍ A ÚČINNÉ REKLAMNÍ MÉDIUM V SOKOLOVĚ.

Výhody

Nechte svou reklamu rozvážet přímo k lidem

Akceptovatelný způsob zviditelnění
Stejně jako u informačních panelů, je i inzerce na pizza boxech jednou z mála "nenásilných" forem reklamy. Obvykle prázdný prostor na pizza boxech je z části zaplněn inzertním obsahem, který nejen že designově boxy oživí, ale především přinese Vaší reklamu přímo k zákazníkům, kteří tak nepřehlédnou Vaše sdělení. 
Reklamní kampaň na netradičním médiu
Pizza box je tradičním a nejrozšířenějším typem obalu pro doručování pizzy a zároveň netradičním prostorem pro propagaci Vaší firmy, akce či události. Na rozdíl např. od tištěných letáků, kterých by pro stejný dosah oslovení bylo zapotřebí tisknout tisíce, inzercí na pizza boxech získáte samostatné a unikátní médium.
Eco-friendly
Tyto kartonové krabice samozřejmě po konzumaci skončí společně s Vaší reklamou v koši, tudíž lidé nebudou obtěžováni žádnými dalšími tištěnými materiály navíc, Vy ušetříte finance i námahu s distribucí a životní prostředí si společnou recyklací obalu i reklamy "uleví". 
Maximalizujte dosah své inzerce
Naše inzertní služby se snažíme založit na efektivní propojenosti, která zajistí maximální dosah Vaší inzerce. Ať už se tedy rozhodnete pro informační panely či jen pizza boxy, vždy máte možnost v rámci zvýhodněných balíčků získat prostor u obou médií a zvýšit tak svůj dosah v dané lokalitě na maximum.

Jak to funguje?

Lokalita
Vyberte lokalitu, v níž chcete zahájit svou kampaň.
01
Formát
Zvolte formát vaší reklamy.
02
Kampaň
Naplánujte rozsah své kampaně a objednejte si inzerci.
03
Jak to funguje

Nejčastější dotazy k reklamě na pizza boxech

FAQ

Lokality

Dostupnost našich služeb se snažíme neustále rozšiřovat jak v rámci již stávající lokality, tak o úplně nová města. 
Aktuálně nabízíme možnosti inzerce v Sokolově a okolí ve spolupráci s Pizza Sidonio.
lokality
Ukazky

Ukázky pizza boxů

bottom of page