top of page

SPOJUJEME PŘÍJEMNÉ S UŽITEČNÝM

ORIGINÁLNÍ A ÚČINNÉ REKLAMNÍ MÉDIUM V SOKOLOVĚ.

Výhody

Nechte svou reklamu rozvážet přímo k lidem

Akceptovatelný způsob zviditelnění
Stejně jako u informačních panelů, je i inzerce na pizza boxech jednou z mála "nenásilných" forem reklamy. Obvykle prázdný prostor na pizza boxech je z části zaplněn inzertním obsahem, který nejen že designově boxy oživí, ale především přinese Vaší reklamu přímo k zákazníkům, kteří tak nepřehlédnou Vaše sdělení. 
Reklamní kampaň na netradičním médiu
Pizza box je tradičním a nejrozšířenějším typem obalu pro doručování pizzy a zároveň netradičním prostorem pro propagaci Vaší firmy, akce či události. Na rozdíl např. od tištěných letáků, kterých by pro stejný dosah oslovení bylo zapotřebí tisknout tisíce, inzercí na pizza boxech získáte samostatné a unikátní médium.
Eco-friendly
Tyto kartonové krabice samozřejmě po konzumaci skončí společně s Vaší reklamou v koši, tudíž lidé nebudou obtěžováni žádnými dalšími tištěnými materiály navíc, Vy ušetříte finance i námahu s distribucí a životní prostředí si společnou recyklací obalu i reklamy "uleví". 
Maximalizujte dosah své inzerce
Naše inzertní služby se snažíme založit na efektivní propojenosti, která zajistí maximální dosah Vaší inzerce. Ať už se tedy rozhodnete pro informační panely či jen pizza boxy, vždy máte možnost v rámci zvýhodněných balíčků získat prostor u obou médií a zvýšit tak svůj dosah v dané lokalitě na maximum.

Jak to funguje?

Lokalita
Vyberte lokalitu, v níž chcete zahájit svou kampaň.
01
Formát
Zvolte formát vaší reklamy.
02
Kampaň
Naplánujte rozsah své kampaně a objednejte si inzerci.
03
Jak to funguje

Nejčastější dotazy k reklamě na pizza boxech

 • Jaká je cenová nabídka za reklamu ve výtahu?
  Ceník se vždy liší podle počtu výtahů (ploch) v daných lokalitách a doby inzerce. V ceně je vždy zahrnut tisk + nabízíme zpracování grafického návrhu reklamy zcela zdarma s možností měsíční aktualizace. Konkrétní cenová nabídka dostupných formátů je vždy zobrazena u vybrané lokality.
 • Kde se informační panely nachází?
  Informační panely se nachází v bytových domech na sídlištích s nejfrekventovanějším počtem obyvatel. Vždy se inzeruje v min. 50 výtazích s dosahem přibližně na 4000 obyvatel, které s informačním panelem přijdou do styku každý den.
 • Mohu si vybrat konkrétní domy, v nichž chci inzerovat?
  Inzerce je pro danou lokalitu vždy jednotná, s jednou verzí plakátu (není-li lokalita rozdělena na části). Cena vždy zahrnuje všechny plochy dohromady a nelze tedy vaší reklamu zobrazit jen na některých plochách.
 • Jaké grafické podklady se použijí?
  Zašleme vám požadované parametry pro zpracování vlastního grafického podkladu nebo můžete využít námi zpracovanou grafiku zcela zdarma. ​
 • Co se stane s reklamou v případě vandalismu?
  Od začátku fungování této služby jsme se nepotkali s ničím, co by ohrozilo přístupnost reklamy. Naše informační panely jsou již přirozenou součástí bytových domů a jejich obyvatel, kterým každý měsíc přinášíme kromě inzertního obsahu také kulturní přehled a program místního kina. Dojde-li k poškození panelu, panel bude co nejdříve uveden do původního stavu.
 • Jak dlouho mohu inzerovat?
  Inzerce je minimálně na dobu 1 kalendářního měsíce. Čím delší doba inzerce je objednána, tím výhodnější je celková cena.
 • Jaký typ panelů je použit?
  Používáme kvalitní hliníkové clip rámy bezpečnostního typu. Plakáty formátu A3 či A2 jsou chráněny fólií.
FAQ

Lokality

Dostupnost našich služeb se snažíme neustále rozšiřovat jak v rámci již stávající lokality, tak o úplně nová města. 
Aktuálně nabízíme možnosti inzerce v Sokolově a okolí ve spolupráci s Pizza Sidonio.
lokality
Ukazky

Ukázky pizza boxů

bottom of page