SPOJUJEME PŘÍJEMNÉ S UŽITEČNÝM

ORIGINÁLNÍ A ÚČINNÉ REKLAMNÍ MÉDIUM V SOKOLOVĚ.

 

Nechte svou reklamu rozvážet přímo k lidem

Akceptovatelný způsob zviditelnění
Stejně jako u informačních panelů, je i inzerce na pizza boxech jednou z mála "nenásilných" forem reklamy. Obvykle prázdný prostor na pizza boxech je z části zaplněn inzertním obsahem, který nejen že designově boxy oživí, ale především přinese Vaší reklamu přímo k zákazníkům, kteří tak nepřehlédnou Vaše sdělení. 
Reklamní kampaň na netradičním médiu
Pizza box je tradičním a nejrozšířenějším typem obalu pro doručování pizzy a zároveň netradičním prostorem pro propagaci Vaší firmy, akce či události. Na rozdíl např. od tištěných letáků, kterých by pro stejný dosah oslovení bylo zapotřebí tisknout tisíce, inzercí na pizza boxech získáte samostatné a unikátní médium.
Eco-friendly
Tyto kartonové krabice samozřejmě po konzumaci skončí společně s Vaší reklamou v koši, tudíž lidé nebudou obtěžováni žádnými dalšími tištěnými materiály navíc, Vy ušetříte finance i námahu s distribucí a životní prostředí si společnou recyklací obalu i reklamy "uleví". 
Maximalizujte dosah své inzerce
Naše inzertní služby se snažíme založit na efektivní propojenosti, která zajistí maximální dosah Vaší inzerce. Ať už se tedy rozhodnete pro informační panely či jen pizza boxy, vždy máte možnost v rámci zvýhodněných balíčků získat prostor u obou médií a zvýšit tak svůj dosah v dané lokalitě na maximum.

Jak to funguje?

Lokalita
Vyberte lokalitu, v níž chcete zahájit svou kampaň.
01
Formát
Zvolte formát vaší reklamy.
02
Kampaň
Naplánujte rozsah své kampaně a objednejte si inzerci.
03
 

Nejčastější dotazy k reklamě na pizza boxech

Jaká je cenová nabídka za reklamu na pizza boxech?


Ceník se vždy liší podle dané lokality, počtu zvolených boxů a doby inzerce. V ceně je vždy zahrnut tisk + nabízíme zpracování grafického návrhu reklamy zdarma či za zvýhodněných podmínek (dle náročnosti). Konkrétní cenová nabídka dostupných formátů je vždy zobrazena u vybrané lokality.
Kde všude bude má reklama vidět?


Aktuálně nabízíme pouze lokalitu Sokolov. Pizza Sidonio, s níž zde spolupracujeme, rozváží své pizzy lidem v celém Sokolovsku. Jedná se nejčastěji o okolní obce jako Svatava, Dolní Rychnov, Citice, Březová, Lomnice, Staré Sedlo, Tisová, Královské Poříčí, Habartov a další.
Jaké grafické podklady se použijí?


Zašleme vám požadované parametry pro zpracování vlastního grafického podkladu nebo můžete využít námi zpracovanou grafiku.
Jak dlouho bude má reklama vidět?


Inzerce na pizza boxech není na dobu určitou. Vychází se z doby, která je obvyklá pro spotřebu daného množství boxů. Vaše reklama tudíž bude na pizza boxech dostupna tak dlouho, dokud se daný počet boxů nespotřebuje. Počty kusů jsou uvedeny v tabulce u dané lokality.

 

Lokality

Dostupnost našich služeb se snažíme neustále rozšiřovat jak v rámci již stávající lokality, tak o úplně nová města. 
Aktuálně nabízíme možnosti inzerce v Sokolově a okolí ve spolupráci s Pizza Sidonio.
 
 

Ukázky pizza boxů

1/1